Visu laiku lielākā Melnās piektdienas IZPĀRDOŠANA sākas TAGAD!! 🔥 Atlaide līdz pat -70%! 🔥

Bezmaksas piegāde!
Pasūtiet šodien, saņemiet jau tūlīt!

1
Mājas lapa > Portatīvs & Viedrīki > Cardnet

Cardnet — universāls SD un TF karšu lasītājs

Pārsūtiet visus fotoattēlus no viedtālruņa un uzlabojiet krātuvi, izmantojot šo trīs vienā atmiņas karšu lasītāju. Jūs varat nosūtīt jebkuru failu no viedtālruņa, datora SD un TF kartes dažu sekunžu laikā.

★★★★★ ✅ Šo produktu iesaka 412 klienti ✅
🔥 Ierobežots piedāvājums - palikuši tikai 16 gab
- 50%
49.98€
24.99€

🚚 Bezmaksas piegāde 🚚

Ātra un droša piegāde

Drošas norēķinu metodes

Uzticams un kvalitatīvs pirkums

apmierinātība 100% garantēta

Paplašiniet krātuvi savās ierīcēs

Izmantojot šo trīs vienā atmiņas karšu lasītāju, jūs varat saglabāt visus svarīgos failus no tālruņa, planšetdatora vai datora ārējā atmiņas kartē, tādējādi atbrīvojot vērtīgu vietu ierīcē.

Plaša saderība

Cardnet ir paredzēts darbam ar plašu ierīču klāstu, nodrošinot netraucētu saderību ar viedtālruni, planšetdatoru vai datoru neatkarīgi no zīmola un operētājsistēmas.

Vienkārša lietošana

Lietošanai gatava ierīce bez sarežģītām instalācijām un draiveriem. Šis karšu lasītājs ir plug-and-play, padarot to neticami lietotājam draudzīgu. Vienkārši pievienojiet to savai ierīcei un nekavējoties sāciet failu pārsūtīšanu.

Optimāla atmiņas pārvaldība

Saglabā viedtālruņa atmiņu gatavībā jaunu failu tveršanai jebkurā laikā. Atmiņas karšu lasītājs palīdz saglabāt brīvu vietu tālrunī, lai jūs nekad nepalaistu garām iespēju ierakstīt vai saņemt jaunu saturu.

3 savienotāji vienā ierīcē

Cardnet ir aprīkots ar Type C, USB un Micro USB savienotājiem, nodrošinot saderību ar lielu skaitu tālruņu, datoru, planšetdatoru un citu elektronisku ierīču.

Produkta fotoattēls 360 ° leņķī

Ātra failu koplietošana

Neatkarīgi no tā, vai sūtāt failus no viedtālruņa vai datora SD un TF kartes, Cardnet nodrošina ātru pārraidi neatkarīgi no faila lieluma vai daudzuma. Vairs nav jātērē stundas datu pārsūtīšanai!

Strādājiet efektīvi jebkurā laikā un vietā

Kāpēc jāvazājas līdzi smagam klēpjdatoram, ja biroja failus var turēt kabatā? Šī vieglā ierīce ļauj lasīt un pārsūtīt dokumentus tieši no SD kartes, izmantojot tikai tālruni.

Pārsūtīšana bez kabeļa

Atvadieties no vairāku kabeļu jucekli un dažādu adapteru nepieciešamības. Ar 3-in-1 atmiņas karšu lasītāju jums ir visas vajadzīgās savienojamības iespējas vienā gludā ierīcē ar 3 dažādiem savienotājiem.

Dažādu failu atbalsts

Neatkarīgi no tā, vai tie ir fotoattēli, videoklipi, dokumenti vai mūzika, karšu lasītājs 3-in-1 var tikt galā ar tiem visiem. Izbaudiet ērtu pārsūtīšanu un vieglu piekļuvi dažādiem failu tipiem.

Atsauksmes no apmierinātiem klientiem!

Es varu bez pūlēm pārsūtīt failus no tālruņa uz datoru un pretēji, un ātrums ir pārsteidzošs. Šis lasītājs padarīja manu dzīvi daudz vieglāku.

Rualds - Kuldīga

Es vairs neuztraucos par to, ka tālrunī pietrūks vietas. Izmantojot Cardnet, es varu zibenīgi dublēt visus savus fotoattēlus un videoklipus SD kartē.

Luise - Ogre

Es varu piekļūt saviem dokumentiem un koplietot tos, izmantojot tikai tālruni un karšu lasītāju. Tā ir obligāta ierīce, lai palielinātu produktivitāti.

Inga - Madona

Karšu lasītājs ir mazs, saderīgs, un man nav jānēsā līdzi kabeļi.

Viestards - Rīga

Universāls SD un TF karšu lasītājs — Cardnet

Pārsūtiet visus fotoattēlus no viedtālruņa un uzlabojiet krātuvi, izmantojot šo trīs vienā atmiņas karšu lasītāju. Jūs varat nosūtīt jebkuru failu no viedtālruņa, datora SD un TF kartes dažu sekunžu laikā.

49.98€ 24.99€
Summa:

1x  24.99€ /gab.

TOP izvēle

2x  15.49€ /gab.

Labākie ietaupījumi

3x  12.32€ /gab.

klienti iesaka!

Vairāk nekā 95% klientu šo preci novērtējuši kā “lielisku”!

Uzziniet vairāk par produktu

Apraksts:

Universāls SD un TF karšu lasītājs

Savietojams ar:

Windows (XP-8), Linux, Mac OS (10.4.6. vai jaunāka versija) un Android

Atbalstītās atmiņas kartes:

SD, Mini SD, Extreme SD, Extreme III SD, Ultra SD, Ultra II SD, Ultra II SD Plus, SD-ultra-X, Ultra Speed SD, SD Pro, SDHC, SD Elite Pro, Hs SD , MMC, RS MMC, RS MMC 4.0, MMC MOBILE, MMC MICRO, MMC PLUS, MMC 4.2, MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC

Ieeja:

DC 5V/2A

Kategorijas

Pasūtījums

49.98€ 24.99€
Pirkt

100% drošs pirkums

Jūs varat veikt produkta atpakaļsūtīšanu, un mēs jums atmaksāsim jūsu naudu, neuzdodot nekādus papildu jautājumus.